Vooraankondiging: Informatiemarkt NAH 2025
Speciaal voor mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) én hun naasten wordt op woensdagmiddag 14 mei 2025 een gratis Informatiemarkt NAH georganiseerd in het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). Transmuralis organiseert deze informatiemarkt NAH samen met haar netwerkleden NAH.
Veel mensen die hersenletsel (bv. een herseninfarct, TIA, hersenbloeding) hebben doorgemaakt/opgelopen, hebben na het afronden van hun revalidatietraject nog vragen of behoefte aan handvaten en/of steun. Op de informatiemarkt is er bij diverse stands informatie beschikbaar over een grote diversiteit van onderwerpen, zoals vrije tijdsbesteding, prikkelgevoeligheid, mantelzorgondersteuning en een terugblik op de acute behandelfase. Ook worden er dit jaar een aantal korte lezingen gehouden, specifiek gericht op mantelzorgers.
Blijf op de hoogte
Via de nieuwsbrief en onze social mediakanalen houden we u op de hoogte over de opzet van het programma en de mogelijkheid tot inschrijving voor de Informatiemarkt NAH.